Állás

Emelje ki hirdetését ! A részletekért kattintson ide.

Az állás adatai:
kinál

Az állás azonosítója: 112144702
Az állás megnevezése: Napközis tábori animátor/sportfoglalkozás-vezető tanár Hajdúszoboszlón
Kategória: Egyéb munkalehetőségek
Terület: Hajdú-Bihar
Munkavégzés helye (város):
Leírása:

Ha szeretsz gyerekekkel foglalkozni, kreatív vagy és még sportos is, ne habozz jelentkezni!
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
Munkavégzés ideje: 2016. július 18 augusztus 12. (4 hét)
Munkaidő: Hétfőtől -péntekig 12-17 óráig

Várjuk a jelentkezésedet, ha:
elmúltál 22 éves,
tapasztalattal rendelkezel animátori vagy játékmesteri munkában, vagy események, gyermekprogramok lebonyolításában,
sok játék van a tarsolyodban a 8-16 éves korosztály (elsősorban fiúk) számára, amelyeket önállóan le is tudsz vezetni,
jól kommunikálsz, jól beszéled a gyerekek nyelvét és tudsz motiválni másokat,
talpraesett, önálló, kreatív és megbízható vagy.

Előnyök:
van táboroztatói tapasztalatod vagy jelentős ideig hivatásszerűen foglalkoztál már gyermekekkel
gyakorlott edző vagy testnevelő tanár vagy, ill. ha még jelenleg folytatod tanulmányaid, de tapasztalattal rendelkezel gyermekcsoportok számára tartott foglalkozásokban
Az animátor feladatai:
sport- és gyerekjátékok, vetélkedők rendezése, önálló animálása,
kézműves foglalkozások tartása,
a tábor lebonyolításában való aktív részvétel (ki- és bepakolás, étkezések, játékok stb.)

Jelentkezési határidő: 2016. május 27.

Várjuk fényképes bemutatkozó leveledet az extremeairfield@gmail.com címre!

A feladó adatai:

Cég neve / Magánszemély neve: ------------------
Irányítószám: 0
Település: Hajdúszoboszló
Utca, házszám:
A cég weboldala: http://
Kapcsolattartó neve: Tóth Judit
Kapcsolattartó telefonszáma:

Érdeklődik?

Az alábbi ürlap kitöltésével felveheti a kapcsolatot a hirdetővel.

(*) Neve:
(*) Telefonszáma:
(*) E-mail címe:
(*) Szöveg:
Biztonsági kód: KW56HI

Emelje ki hirdetését !

Emelje ki most egyetlen SMS-el hirdetését.
A hirdetése megtalálható lesz minden oldalon egy külön kategóriában.

1 hétre CSUPÁN 240 Ft

Küldje az 'AM 112144702' üzenetet a 06-90-619-993 számra.
('AL szóköz 112144702')

2 hétre CSUPÁN 380 Ft

Küldje az 'AM 112144702' üzenetet a 06-90-616-460 számra.

Hirdessen itt!
Adminisztráció, irodai munka
Egyéb munkalehetőségek
Építőipari munkalehetőség
Értékesítés, kereskedelem
Fizikai-, betanított munka, szakmunka
Gépkocsivezető, sofőr állás
Háztartás, Ház körüli munkák
Idegenforgalom, vendéglátás
Idénymunka
Informatika
Külföldi
Marketing, Reklám
Mezőgazdasági
MLM
Műszaki, mérnöki munka
Nyugdíjas
Otthoni munka, távmunka
Pénzügyi, jogi állás
Szakács állás, konyhai munka