Állás

Emelje ki hirdetését ! A részletekért kattintson ide.

Az állás adatai:
kinál

Az állás azonosítója: 1445168
Az állás megnevezése: Betanított munka nyelvtudás nélkül Samsung Electronics
Kategória: Fizikai-, betanított munka, szakmunka
Terület: Külföld
Munkavégzés helye (város):
Leírása:

A Samsung Electronics 2002 óta működik Szlovákiában, jelenleg több mint 1000 fő alkalmazottja van.
Termelésük középpontjában a:
- 3D, SMART, UHD és LED TV-k,
- LFD monitorok monitorok vannak.
A megnövekedett gyártásnak köszönhetően újra van felvétel a következő pozíciókba:
- gyártósori munkás
- minőség ellenőr
- technikai dolgozó
- összeszerelő
- amyagmozgató
- és targoncás munkakörökbe.
Elvárások:
- kézügyesség
- kreatív gondolkodás
- terhelhetőség
- dolgozni akarás
- nyelvtudás nem szükséges
- ajánlott életkor: 18- 45 évig( de ha jó fizikuma van,látása, hallása rendben van, bír dolgozni e felett is tudjuk fogadni a jelentkezéseket, melyhez minden esetben kérünk:
- aktuális fénykép, születési dátum, lakcím, telefonszám
Munkaidő:
- három műszak
reggel:06-14
du: 14-22
éjjel:22- 06
Hivatalos,bejelentett munka a szlovák törvényeknek megfelelően.
Fizetés:
Első hónap: alapbér+ belépési egyszeri támogatás+ösztönző= 440+100+80= 620 Euró+ 70 Euró étkezési hozzájárulás, ami felhasználható minden bevásárló központban, vagy a munkahelyi étkezdében
A délutáni és éjszakai műszakra pótlék jár.
13.-14. havi fizetés.
Kifizetés gyakorisága:
- minden hónap 15-e, bankszámlára, mely lehet magyarországi de eu-s, ehhez bankszámla szerződést kell magával hoznia mindenkinek, mely saját névre szól!
- vagy szlovák bankszámlára
A kezdést támogatja a Samsung, minden új dolgozónak a következő módon:
- az első hónapban, minden héten, ha kéri, 30 Euró előleget adnak(szintén bankszámlára)
- illetve az étkezési hozzájárulást is kiadják, akár minden nap.
Az első hónap letelte után azonban már havi fizetést kapnak!
A heti 40 órás, könnyű fizikai munkával elérhető fizetés: 210.000- 230.000.-Ft közötti összeg euróban.
A targoncásoknak érvényes jogosítványt hozniuk kell magukkal, az ő fizetésük + 100 Euró.
Munkaruha:
- nem csúszós cipő,
- farmer vagy szabad idő alsó
- felsőruházatot,pólót a cég biztosít
- szállás ingyenesen van biztosítva( 3-4 fő/szoba, azonos neműeknél, párok esetében 1 pár- egy szoba), paplan, párna, lepedő, huzat- amit hozni kell, tányér, pohár, evőeszköz és amire nem szeretne költeni(fűszerek, tisztító, mosószerek, stb....)
- munkába járás: vagy 10-15 perc séta, vagy hordják oda- vissza Önöket.
Kiutazás: hétfői vagy keddi napokon, általunk szervezett 9 személyes kisbusszal
Kedd- Szerda: kötelező orvosi vizsgálat
Szerda- Csütörtök: első munkanap
Jelentkezni lehet: +36307103717

A feladó adatai:

Cég neve / Magánszemély neve: Eurodarbai.lt
Irányítószám: 4032
Település: Debrecen
Utca, házszám:
A cég weboldala: http://allasvarazs.eu
Kapcsolattartó neve: Kovács Gabriella
Kapcsolattartó telefonszáma: +36307103717

Érdeklődik?

Az alábbi ürlap kitöltésével felveheti a kapcsolatot a hirdetővel.

(*) Neve:
(*) Telefonszáma:
(*) E-mail címe:
(*) Szöveg:
Biztonsági kód: JRSWKE

Emelje ki hirdetését !

Emelje ki most egyetlen SMS-el hirdetését.
A hirdetése megtalálható lesz minden oldalon egy külön kategóriában.

1 hétre CSUPÁN 240 Ft

Küldje az 'AM 1445168' üzenetet a 06-90-619-993 számra.
('AL szóköz 1445168')

2 hétre CSUPÁN 380 Ft

Küldje az 'AM 1445168' üzenetet a 06-90-616-460 számra.

Hirdessen itt!
Adminisztráció, irodai munka
Egyéb munkalehetőségek
Építőipari munkalehetőség
Értékesítés, kereskedelem
Fizikai-, betanított munka, szakmunka
Gépkocsivezető, sofőr állás
Háztartás, Ház körüli munkák
Idegenforgalom, vendéglátás
Idénymunka
Informatika
Külföldi
Marketing, Reklám
Mezőgazdasági
MLM
Műszaki, mérnöki munka
Nyugdíjas
Otthoni munka, távmunka
Pénzügyi, jogi állás
Szakács állás, konyhai munka